54e Autocross en NK Combinerace Yde De Punt

Maandag 10-07-2017
YDE DE PUNT - Het publiek wat in grote getale de weg naar het crossterrein aan de Norgerweg wist te vinden werd getrakteerd op spannende races die werden verreden onder schitterende weersomstandigheden.

Er werden hoge snelheden bereikt op de uitstekend geprepareerde baan van maar liefst 600m.

De snelle bocht naar rechts vroeg het maximale van de stuurkunsten van de coureurs en veroorzaakte een paar spectaculaire koprollen maar gelukkig zonder blessures.

Autocross

Standaardklasse Auto’s:

Mooie races waarbij een aantal lokale helden uitstekend weerstand wist te bieden tegen het achterwiel aangedreven geweld uit Friesland en de Noordoostpolder.

1. Aalzen van der Bij, Harkema
2. Jelle Mennema, Lemmer
3. Richard de Rink, Eelde
4. Jeroen de Lange, Marknesse
5. Richard Polling, Yde
6. Nick Kamping, Vries

Damesklasse Auto’s
1. Kikii Bosklopper, Harkema
2. Mirthe Tienkamp, Bunne
3. Sita Boerstra, De Westereen

Rodeoklasse
1. Wim Veenstra, Hoogezand
2. Geesjen Hulshof, Scheemda
3. Pietertje van der Veen, Veendam

DUO-race
1. Hardenberg/Noorman
2. Groenewold/v.d. Eyk
3. Menninga/Arends

NK Combinerace

Standaardklasse Combines

1. 24. Evert de Rooy/Rik de Rooy, Team De Harskamp uit Harskamp
2. 39. Harry Westerman, Team Vechtdal uit Nieuwleusen
3. 6 Ralph Klein Gunnewiek, Team CRM uit Nieuwleusen

Vrije klasse Combines
1. 2. Vincent Jager, Team Twente uit Aalten
2. 31 Werner Hartemink/Henri Wamelink, Team Twente uit Aalten
3. 454. Dominik Bro, Team The Broo uit Altforweiler Duitsland

Dames Standaardklasse Combines
1. 24. Brea Brunekreeft, Team Harskamp uit Harskamp
2. 36. Danielle Wolsink, Team Aalten uit Aalten
3. 37. Anna Vroukje Sonneveld, Team Racing for Tijnje uit tijnje

Dames Vrije Klasse Combines
1. 20. Mariefke oolbekkink, Team De Ale uit Holten
2. 51 Anita Heerkens, Mannen van Lannen uit Ospern Luxemburg
3. 60 Linda de Jong, Team Zuidwolde uit Zuidwolde

terug naar overzicht


Vandaag op de radio

00:00-06:00 | RTV NOF Nonstop
06:00-08:00 | Gospel Time (Herh.)
08:00-09:00 | Harteklanken
09:00-11:00 | Klankbord
11:00-14:00 | Weekend Nieuwsshow
14:00-18:00 | Runwei Sport
18:00-20:00 | Hollandse toppers
20:00-23:00 | Hollands op zijn best
23:00-00:00 | Hollandse Nacht
Klik hier voor programma- informatie