Een geslaagd FVVK toernooi in Kollum

Zaterdag 11-02-2017
KOLLUM - Zaterdag 11 februari speelden  de D pupillen de laatste wedstrijden van het FVVK 2016/2017 in de van der Bij Hal te Kollum met vv Kollum , vv Friese Boys , vv De Lauwers en vv WTOC. De eerste wedstrijd begon  om 08. 00 uur  Kollum D3 – Friese Boys D2.

Wij als bestuur van de FVVK zijn erg blij met de goede samenwerking en medewerking van de vier voetbalverenigingen in de gemeente Kollumerland c.a. want dit was  toch de basis voor een succesvol FVVK seizoen.  Nog steeds mag het FVVK toernooi zich verheugen in een grote populariteit. Ook dit jaar, voor de 28e keer! is het bestuur van de Federatie Voetbal Verenigingen Kollumerland er in geslaagd om een aantrekkelijk zaalvoetbal programma voor de jeugdspelers te organiseren. Voor de  jeugd was er veel strijd maar op een sportieve manier.  Het vele publiek heeft ook genoten van het aantrekkelijk zaalvoetbal van de jeugd.

Organisatie  was in handen van Friese Boys.

    UITSLAG:

D2 08.00 KOLLUM D3 – FRIESE BOYS D2  1 – 3
D2 08.15 WTOC D2 – FRIESE BOYS D3   1 – 4
D2 08.30 FRIESE BOYS D2 – WTOC D2   2 – 2
D2 08.45 FRIESE BOYS D3 – KOLLUM D3  0 – 5
D2 09.00 WTOC D2  – KOLLUM D3   1 – 0
D2 09.15 FRIESE BOYS D2 – FRIESE BOYS D3  4 – 2

D1 09.30 KOLLUM D1 – FRIESE BOYS D1  3 – 0
D1 09.44 WTOC D1 – DE LAUWERS D1   0 – 1
D1 09.58 KOLLUM D2 – KOLLUM D1   2 – 0
D1 10.12 FRIESE BOYS D1 – WTOC D1   3 – 0
D1 10.26 DE LAUWERS D1 – KOLLUM D2  1 – 5
D1 10.40 KOLLUM D1 – WTOC D1   2 -0
D1 10.54 FRIESE BOYS D1 – DE LAUWERS D1  0 – 1
D1 11.08 WTOC D1 – KOLLUM D2   1 – 7
D1 11.22 DE LAUWERS D1 – KOLLUM D1    0 – 0
D1 11.36 KOLLUM D2 – FRIESE BOYS D1  6 – 0

In poule D2 is FrieseBoys D2 kampioen en Poule D1 is Kollum D2 Kampioen

Volgende week 18-02-2017 is het de laatste wedstrijden van het FVVK  zowel in Kollum als Kollumerzwaag.

terug naar overzicht
Een geslaagd FVVK toernooi in Kollum Een geslaagd FVVK toernooi in Kollum Meer foto's & Uitslag op www.rtvnof.nl
© Foto's: Sake Beerstra


Vandaag op de radio

00:00-18:00 | RTV NOF Nonstop
18:00-19:00 | Goed gestemd (Herh.)
19:00-21:00 | Leafde foar muzyk
21:00-23:00 | De Smachtwacht
23:00-00:00 | RTV NOF Nonstop
Klik hier voor programma- informatie