Wens van erg zieke jongen wordt vervuld door NACwoensdag 18 juli 2012
KOLLUM - Aanstaande zaterdag wordt op het van der Schaaf circuit te Kollum de wens vervuld van een heel erg zieke jongen. Alberto Bakker uit het Groningse Winneweer is ernstig ziek. Hij heeft een zeer zeldzame hartafwijking. Hij is deze week twaalf jaar geworden. Zijn ultieme wens is om nog één maal mee te rijden in een auto uit de vrije standaardklasse. Alberto is de oprichter van de Ybe Vellema fanclub.
Zijn lievelingscoureur uit Holwerd zal als gelegenheids-coureur optreden en hem in een duozitter als passagier rondrijden. De rest van de coureurs zullen er een show van maken die hij nooit meer vergeet. Ook het bestuur van de Noordelijke Autocross Club ( NAC ) zal Alberto, natuurlijk mede namens alle leden en medewerkers niet met lege handen naar huis laten gaan. Hij wordt zaterdag a.s. de grote winnaar!
Zijn voorkeur is de Vrije standaardklasse. Een speciale klasse die alleen in noord Nederland te vinden is. Het toeval wil dat de coureurs in deze klasse a.s. zaterdag bij de NAC in één wedstrijd uitmaken wie zich in 2012 Nederlands Kampioen mag noemen. Voor de winnaar ligt een envelop met duizend euro klaar. Alle NAC-klassen komen aan de start maar alleen al voor de Vrije Standaardklasse hebben zich al meer dan 50 coureurs aangemeld. De wedstrijd begint om 11 uur en na alle toestanden rond het NK in Dokkum belooft dit een topdag te worden. 
Overig nieuws:
Kaatsfederatie Dongeradeel kent geslaagde dag in Ee
Metsje, Johanna en Griete oppermachtig naar de winst in Ee
Succesvolle demonstratie SVK acroteams
Broekster Walden A1 3e op- NK zaalvoetbal
Derde prijs op NK voor meisjes van de Trochsetters uit Ee
Lauwers College Buitenpost doet massaal mee aan de Leijenloop
FK-podiumplaatsen voor turnsters Wardy Kollum
SDM zes keer in top drie van Nederland
GVV behaalde zilver op GYM4fun tijdens het NK in Ahoy Rotterdam
Kaatsvereniging Lyts Begjin organiseert ledenpartij jeugd
Midzomertoernooi Kollum, kom eens kijken!
Zwem4daagse Dokkum wordt geopend door Ilse Kraaijeveld
Nachtkaatsen te Brantgum
Maud Schut Fries Kampioen
Release laat zich zien in Barneveld
Beppe Tiny Toernooi voor het eerst in de vorm van 5x5 toernooi zeer geslaagd!
Sprintgeweld PWC in De Westereen
Succes voor IDS in Groningen
SVK turnster Anna Nuveld Fries kampioen turnen
Open Friese Kampioenschap Brommersprint
Zeer geslaagde VIOD Grote ballen Kaatspartij
Eredivisionist SC Cambuur oefent tegen VV Kollum op zaterdag 6 juli
VCR opzoek naar oude foto's voor jubileum
Zwemmers van Z.P.D. succesvol op de super sprintwedstrijd
Eerdere artikelen in het archief
|