Alle uitslagen damclub Troch Tinken Sterk

Dinsdag 14-11-2017
SURHUISTERVEEN - Alle uitslagen damclub Troch Tinken Sterk van maandag. Het eerste team speelde thuis tegen de mannen van SDC Sneek terwijl het tweede team was uitgeweken naar Wolvega om daar hun wedstrijd te spelen voor de Friese bondscompetitie. In het kleine cafe aan de Haven werd ook nog een uitgebreid programma uitgewerkt voor de onderlinge.

Provinciale damcompetitie: (Hoofdklasse)
TTS                                          – SDC Sneek.
1. Anton vd Ploeg      – Jacob de Vries        0-2
2. Henk Westerhof    – Theo Diemer           1-1
3. Karel de Bruin        – Robin Hoekstra     2-0
4. Gerrit Terpstra       – Martin de Vries     1-1
5. Haye Wittermans  – Dirk de Leeuw        1-1
6. Jan Hoogsteen       – Kerst Hoekstra       0-2
Einduitslag                                                       5-7

Provinciale damcompetitie 3e klasse B.
TOG Wolvega 2                    – TTS 2
1. Berend Ruiter         – Jan Kunnen            0-2
2. Jaap Hennipman    – Joop de Graaf        2-0
3. Ysbrand Walstra     – Symen Atsma        1-1
4. Miep Rops               – Johannes Baron    0-2
Einduitslag                                                       3-5

Onderlinge competitie in de damarena van cafe de Haven.
1. Sape Hiemstra       – Tjipke Vlasma          3-0
2. Reint Elzinga          – Bareld Bekkema      1-1
3. Tjidsger Veenstra – Durkje v Beets         3-0
4. Willem Hofstede   – Frans Postma           3-0
5. Henk de Bruin        – Wytze vd Meulen    1-1
6. Rein vd Wal            – Cees Dijkstra            1-1

Volgende week maandag 20 november zal er een gewone normale onderlinge competitie zijn.

terug naar overzicht


Vandaag op de radio

00:00-06:00 | RTV NOF Nonstop
06:00-08:00 | Gospel Time (Herh.)
08:00-09:00 | Harteklanken
09:00-11:00 | Klankbord
11:00-14:00 | Weekend Nieuwsshow
14:00-18:00 | Runwei Sport
18:00-20:00 | Hollandse toppers
20:00-23:00 | Hollands op zijn best
23:00-00:00 | Hollandse Nacht
Klik hier voor programma- informatie