Bekijk hieronder (en op de afbeelding) het programma van de Admiraliteitsdagen van 5 t/m 9 september 2019 in Dokkum.
DONDERDAG 5 SEPTEMBER
Op de Markt 10.00 – 00.00 uur
Reuzenrad (hele weekend)
10.00 – 00.00 uur
Foodtruckfestival
10.00 – 21.00 uur
Challenge of the Admiraal (met challenges door de hele stad)
21.00 – 00.00 uur
Muziekprogramma met Alice Springs
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
Stânfries X en andere historische schepen
17.00 uur
Skûtsjelied op Dokkumer skûtsje Ebenhaëzer met Admiraliteitssjongers
VRIJDAG 6 SEPTEMBER
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
Stânfries X en andere historische schepen
21.00 – 00.00 uur
Muziekprogramma Night of the Praams met Jan Dulles, Ellen ten Damme en Robin Slutter + special guest
Op de Markt 12.00 – 00.00 uur
Reuzenrad (hele weekend)
15.00 – 02.00 uur
Foodtruckfestival
15.30 – 17.00 uur
Improvisatietheater
17.00 – 22.00 uur
Speciaalbierproeverij in de Grote Kerk
15.30 – 02.00 uur
Muziekprogramma met Opus 3, Tess & her Highway Patrol, Mooi Wark en The Night Flight
Op de Dijk en Diepswal 15.00 – 01.00 uur
Sligro Foodmarket; eten drinken en muziek
ZATERDAG 7 SEPTEMBER
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
Stânfries X en andere historische schepen
15.00 -17.30 uur
Abiant Bungeeroeien
17.30 uur
Prijsuitreiking Abiant Bungeeroeien
21.00 – 00.00 uur
Muziekprogramma met Racoon en The Dirty Daddies
Op de Markt 10.00 – 00.00 uur
Reuzenrad (hele weekend)
10.00 – 18.00 uur
Creatieve workshops voor kinderen
11.00 – 16.30 uur
Straattheater (door de hele stad)
11.00 – 02.00 uur
Foodtruckfestival
11.00 – 02.00 uur
Muziekprogramma met Opus 3 (Big Bands), Little Ramblin’ Boots, Davina Michelle, Bizzey en de Daredevils
Op de Helling 10.00 – 18.00 uur
Mini-kermis, bungeecircus, ponycycles
10.00 – 18.00 uur
Demonstraties en infostands hulpdiensten
10.00 – 18.00 uur
Diverse voertuigen hulpdiensten
10.00 – 18.00 uur
Boten van ROC Friese Poort en Maritieme Academie
10.00 – 18.00 uur
KNRM reddingsboot
10.00 – 18.00 uur
Vertrek- en eindpunt diverse rondvaartboten
10.00 – 18.00 uur
Demo met drones
10.00 – 18.00 uur
Knutselbus
10.00 – 18.00 uur
Kartbaan
Op de Voorstreek 10.00 – 18.00 uur
Luxe sportauto’s van Bourguignon
Op het Oosterbolwerk 10.00 – 18.00 uur
Kanovaren, waterballen
10.00 – 18.00 uur
Scouting de Granaet met o.a. kabelbaan over het water
Oostersingel 10.00 – 18.00 uur
Parade oude vrachtwagens VVVNN
Op de Breedstraat 10.00 – 17.00 uur
Kunstmarkt
Op de Dijk en Diepswal 11.00 – 01.00 uur
Sligro Foodmarket; eten drinken en muziek
ZONDAG 8 SEPTEMBER
Op de Zijl 12.00 – 17.00 uur
Stânfries X en andere historische schepen
10.00 – 11.00 uur
Kerkdienst ‘Durf!’
11.00 – 12.00 uur
Koffieconcert met Sela
15.00 – 18.00 uur
Adje in Concert met Piter Wilkens en Daniël Metz
Op de Markt 12.00 – 20.00 uur
Reuzenrad (hele weekend)
12.00 – 21.00 uur
Foodtruckfestival
12.00 – 17.00 uur
Schmink en glittertattoos
13.00 – 15.00 uur
Adje’s Kinderfeestje
15.30 – 21.00 uur
Muziekprogramma met My Old Suitcase, Beneden Peil, Lytse Hille en Daniël Metz
Op de Helling 12.00 – 17.00 uur
Highland Games met Wout Zijlstra
12.00 – 17.00 uur
Kampioenschap vrachtwagen trekken
12.00 – 17.00 uur
Voetbalmuur
12.00 – 17.00 uur
3 vs 3 basketbaltoernooi van BV Arrows
12.00 – 17.00 uur
Demo’s diverse dans- en sportverenigingen (podium)
12.00 – 17.00 uur
Vertrek- en eindpunt diverse rondvaartboten
12.00 – 17.00 uur
Knutselbus
12.00 – 17.00 uur
Kartbaan
12.00 – 17.00 uur
Mini-kermis, bungeecircus, ponycycles
12.00 – 17.00 uur
Radiografisch bestuurbare bootjes
In het Grootdiep 12.00 – 12.45 uur
Grachtzwemmen: prestatietocht 500 meter (Hellinghûs)
13.45 – 14.45 uur
Grachtzwemmen: wedstrijd 1852 meter (Hellinghûs)
Op het Oosterbolwerk 12.00 – 18.00 uur
Kanovaren, waterballen
12.00 – 18.00 uur
Scouting de Granaet met o.a. kabelbaan over het water
Oostersingel rond 14.00 uur
Doorkomst Elfstedentocht Fiat500
Op de Breedstraat 10.00 – 17.00 uur
Brocantemarkt
Op de Dijk en Diepswal 12.00 – 19.00 uur
Sligro Foodmarket; eten drinken en muziek