10.000-ste zwemdiploma in Kollum
Zaterdagmiddag 30 november is door wethouder Jelle Boerema (VVD) het tienduizendste zwemdiploma uitgereikt dat behaald is in ZwemCentrum Kollum.
Zaterdagmiddag 30 november is door wethouder Jelle Boerema (VVD) het tienduizendste zwemdiploma uitgereikt dat behaald is in ZwemCentrum Kollum. Het is uitzonderlijk dat in een relatief klein bad als Kollum Sinds 2005 al zoveel diploma’s zijn gehaald.
Een prachtige prestatie en iets om heel trots op te zijn aldus Hans Pantjes, eigenaar en directeur. Wethouder Boerema benadrukte nog even hoe belangrijk dit bad is voor Kollum. Leerlingen komen van heinde en ver waardoor het bad door het unieke concept en de kwaliteit een aanzuigende werking heeft voor de hele regio.
Het was voor Robert Sijtsma uit Kollumerzwaag dubbel feest. Hij haalde niet alleen zijn C-zwemdiploma maar werd tevens in het zonnetje gezet omdat hij het 10.000-ste diploma van ZwemCentrum Kollum in ontvangst mocht nemen. Dit werd gevierd met een enorme bokaal en een ere-medaille. Ook ontving Robert een jaarkaart voor fit en fun zodat hij ook na zijn C-diploma nog lekker van het zwemmen kan blijven genieten. De overige zwemmers uit zijn groep ontvingen tevens een medaille als herinnering aan dit moment. 10.000-ste zwemdiploma in Kollum.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.