24e C1000 Dokkum schoolkorfbaltoernooi: 501 deelnemers
Komende woensdag 16 mei wordt alweer voor de 24e keer het schoolkorfbaltoernooi georganiseerd door Korfbalvereniging De Granaet. Het schoolkorfbaltoernooi wordt ook dit jaar weer gesponsord door de C1000 uit Dokkum.
Komende woensdag 16 mei wordt alweer voor de 24e keer het schoolkorfbaltoernooi georganiseerd door Korfbalvereniging De Granaet. Het schoolkorfbaltoernooi wordt ook dit jaar weer gesponsord door de C1000 uit Dokkum. Dit jaar doen er niet alleen meer scholen mee dan normaal, ook het aantal kinderen dat mee doet is enorm! Deze editie doen maar liefst 501 schoolkinderen, verdeeld over 61 teams en 11 speelvelden mee aan dit sportieve evenement. Nieuwkomers dit jaar zijn de scholen ‘De Schakel’ uit Dokkum en de Fjouwer Hoeke uit Hantumhuizen.
Voor het slagen van zo’n groot toernooi is een groot aantal vrijwilligers nodig. Niet alleen clubleden, maar ook ouders/verzorgers en leerkrachten zijn weer bereid gevonden om dit toernooi tot een groot succes te laten worden. De winnende teams van de groepen 6 en 8, kunnen ook dit jaar deelnemen aan het Fries Schoolkorfbalkampioenschap, wat plaats zal vinden op 6 juni in Leeuwarden. Kom gerust even langs op woensdagmiddag 16 mei op de sportvelden van De Granaet!
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.