Aanjaagregeling Keunst en Kultuer in Dantumadiel

di. 10 mei · 09:252022 · 09:25 · Yvette Mannee

DAMWÂLD – De gemeente Dantumadiel wil de lokale verenigingen, culturele organisaties en cultuurmakers stimuleren tot het organiseren van culturele activiteiten

DAMWÂLD – De gemeente Dantumadiel wil de lokale verenigingen, culturele organisaties en cultuurmakers stimuleren tot het organiseren van culturele activiteiten. Denk hierbij aan activiteiten op het gebied van podiumkunsten, beeldende kunst, literatuur, muziek en cultureel erfgoed (of een combinatie van deze disciplines).

Culturele activiteiten versterken de mienskip

De stimuleringsregeling is gericht op nieuwe activiteiten, maar biedt ook de mogelijkheid voor een financiële plus op bestaande activiteiten. Bijvoorbeeld voor het inhuren van professionele ondersteuning. Voor activiteiten die voor en/of door jongeren gemaakt worden, wordt de subsidie verhoogd met € 500 per aanvraag. Voor activiteiten die tot stand komen door samenwerking van twee of meer culturele organisaties of makers wordt de subsidie verhoogd met € 250 per aanvraag.

Meer informatie

Meer informatie over de regeling en het aanvraagformulier kunt u vinden op de website van de gemeente (www.dantumadiel.frl/subsidies-en-fondsen).

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.