ABD: geld voor vervallen trainingsveld VV Dokkum
Er moet geld komen om het trainingsveld van Voetbalvereniging Dokkum op te knappen. Dat vindt Algemeen Belang Dongeradeel.
Er moet geld komen om het trainingsveld van Voetbalvereniging Dokkum op te knappen. Dat vindt Algemeen Belang Dongeradeel. Met het geld moet het trainingsveld van de voetbalclub aan de Harddraversdyk gerenoveerd worden.
Vorige maand werd er in de gemeenteraad al gestemd over mogelijk geld voor VV Dokkum. Maar omdat de stemming in de raadszaal gelijk was – tien stemmen voor en tien stemmen tegen – werd het onderwerp gestaakt. Volgens de regels moet er nu opnieuw gestemd worden. Dat gebeurt aanstaande donderdag tijdens de gemeenteraad.
Als dan een meerderheid voor de motie van het ABD stemt, kan VV Dokkum geld verwachten voor het renoveren van het oefenveld.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.