Admiraliteitsdagen zet sponsoren in het zonnetje: “Dit is unyk”
DOKKUM – De Bonifatiuskapel stroomde vrijdagavond vol met sponsoren van de Admiraliteitsdagen. Met zijn allen openden zij daar de vrijdagavond van het vierdaagse feest. Dit werd gedaan onder het genot van een drankje, maar ook een hapje: het sponsordiner.
Het diner is vormgegeven in een ‘walking diner’ en is speciaal voor de sponsoren en hun in het zonnetje te zetten. “We hawwe 225 sponsoaren en de Admiraliteitsdagen is in fergees evenemint, dus sûnder harren soe it net plakfine kinne”, legt Klaas Sipma, voorzitter van de sponsorcommissie, uit.
“Ek is it foar harren in moai plak om te netwurkjen, dus wy binne tige bliid dat wy dit foar harren organisearje kinne en har ek betankje te kinnen.”
Tekst loopt door onder de video
En voor een aantal sponsoren is het ook de eerste keer. Zo ook voor Sportclub Cambuur. Trainer Henk de Jong is het voor het eerst op het feest. “Sponsoren moet je ook even in de watten leggen en dat doen ze hier super. Ik bin hjir no foar it earst, mar wat ik hjir mei meitsje en sjoch is unyk.” Naast de Jong is ook SC Heerenveen aanwezig en trotse sponsor. “Het is belangrijk dat er zulke culturele evenementen worden georganiseerd. Deze omgeving is belangrijk, dus wij willen daar als club graag aan bijdragen”, vertelt Martin Koopman, van SC Heerenveen.
Na het eten worden alle sponsoren naar het gastendek gebracht. “We hebben ook heel veel zin in vanavond. We genieten nu nog even lekker van het eten, en natuurlijk drankjes, en vanavond van de muziek”, leggen Mandy en Marieke uit. “Ik ha der sin oan. Ik wit net hielendal wat ik derfan ferwachtsje moat, mar ik hear allinnich mar positive dingen, dus dat komt hielendal goed”, vertelt de Jong.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.