Het team van Fysio Dokkum Damwoude meldt verheugd dat fysiotherapeut Afien Wijbenga sinds januari (weer) werkzaam is voor de praktijk. Zij werkt op alledrie de locaties: Dokkum, Damwâld en Anjum.
Ruim tien jaar geleden werkte Afien ook al eens een jaar voor de praktijk, daarna werkte ze vijf jaar in Sint Annaparochie en de afgelopen zes jaar was ze fysiotherapeut in Singapore.
,,Een heel andere wereld, maar het is fijn om terug te zijn.” We spreken haar in de praktijk in Anjum aan de Skeanewei 16, een verrassend ruime en lichte locatie. ,,Aan de buitenkant zie je bijna niet dat hier een complete praktijk zit, met een mooie oefenzaal erbij”, aldus Afien.
Zij is algemeen fysiotherapeut, maar heeft ook veel ervaring met het behandelen van orthopedische klachten. ,,Pijnklachten aan heupen, knieën en enkels. Bijvoorbeeld als gevolg van slijtage”, bevestigt Afien.
Net als de rest van het team is ze een moderne, nuchtere fysiotherapeut, die met een open blik naar patiënten en hun klachten kijkt. ,,Wij houden van een praktische aanpak, met zorg voor onze patiënten. Ik merk dat mensen hier uit de regio dat waarderen.”
Een afspraak maken met één van de fysiotherapeuten? Dat kan op alledrie de locaties: Dokkum, tel. 0519-22600, Damwâld, tel. 0511-422549, Anjum, tel.0519-221635.