vrijdag
30
oktober

ABBA Tribute keert terug naar Surhuisterveen na uitverkochte editie

do. 25 juni · 14:43
Locatie: Surhuisterveen
Begin datum: vrijdag 30 oktober 2026 19:30

SURHUISTERVEEN – Na een uitverkochte editie vorig jaar keert ABBA Tribute op vrijdag 30 oktober 2026 terug naar De Lantearne in Surhuisterveen. De belangstelling was vorig jaar zo groot dat er na afloop nog volop vraag was naar tickets. Voor iedereen die er toen niet bij kon zijn, komt er nu een nieuwe kans.

ABBA Tribute brengt een avond vol herkenning, energie en nostalgie. Met de grootste hits van ABBA, meerstemmige zang, glitter, sfeer en een show die het publiek meeneemt terug naar de hoogtijdagen van de Zweedse popgroep, belooft het opnieuw een feestelijke avond te worden.

Nummers als Dancing Queen, Mamma Mia, Waterloo, Voulez-Vous, Take a Chance on Me en The Winner Takes It All zorgen voor een avond waarop stil blijven zitten vrijwel onmogelijk is. De band staat bekend om de herkenbare ABBA-sound en weet met een live show vol enthousiasme en muzikaliteit telkens weer jong en oud mee te krijgen.

De vorige editie in Surhuisterveen was volledig uitverkocht. Wie verzekerd wil zijn van een plek, wordt daarom aangeraden om niet te lang te wachten met het bestellen van tickets.

ABBA Tribute is te zien op vrijdag 30 oktober 2026 in De Lantearne in Surhuisterveen.

Locatie: De Lantearne, Jan Binneslaan 49, Surhuisterveen

Zaal open: 20.30 uur

Aanvang: 21.30 uur

Einde: 00.30 uur

Tickets:

Voorverkoop: €20,00

Kassa: €25,00

Tickets zijn verkrijgbaar via:

https://mijnetickets.shop/abba-tribute/6925a65965b66

Meer informatie is ook te vinden via het Facebook-event:

https://www.facebook.com/events/998398785893705