H&I viert 60-jarig jubileum met feest in Dokkum
| Locatie: | Dokkum |
|---|---|
| Begin datum: | vrijdag 07 november 2025 16:30 |
DOKKUM – De vereniging H&I bestaat dit jaar 60 jaar. Dat wordt gevierd met een feestelijke avond op vrijdag 7 november 2025 bij Brouwerij Dockum in Dokkum.
Vanaf 16.30 uur zijn leden en hun partners welkom op de feestlocatie aan de Koophandel 10. Het programma begint met een openingswoord, gevolgd door een optreden van cabaretier en spreker Paul Smit. Daarna is er ruimte om te netwerken en samen te eten.
Na het diner start om 20.30 uur de feestavond met livemuziek van Feestband Jet Set. De avond duurt tot middernacht.
Voor wie is het feest?
Alle leden van H&I zijn uitgenodigd, net als hun partners. Komt een bedrijf met meer dan vier personen, dan geldt er een eigen bijdrage van 50 euro per extra persoon. De dresscode voor de avond is ‘casual chic’.
Samen terugkijken én vooruit
De vereniging H&I kijkt met trots terug op zestig jaar ondernemerschap en samenwerking in de regio. Het jubileum is een moment om stil te staan bij het verleden én vooruit te kijken naar de toekomst. Het jubileum vindt plaats op vrijdag 7 november 2025 bij Brouwerij Dockum, vanaf 16.30 uur. Aanmelden kan via de vereniging.