Algemene verkeerscontrole in en rond Dokkum
Vrijdag hebben twee politieagenten een algemene verkeerscontrole in en rond Dokkum gehouden. Er werden bekeuringen uitgeschreven voor: hinderlijk parkeren aan de Oranjewal, rijden zonder kentekenplaat aan de aanhangwagen, het niet dragen van de autogordel en het rijden met een opgevoerde bromfiets.
Vrijdag hebben twee politieagenten een algemene verkeerscontrole in en rond Dokkum gehouden. Er werden bekeuringen uitgeschreven voor: hinderlijk parkeren aan de Oranjewal, rijden zonder kentekenplaat aan de aanhangwagen, het niet dragen van de autogordel en het rijden met een opgevoerde bromfiets. Op de rollentestbank leverde de bromfiets een vermogen van 1.0 kw, in plaats van de toegestane 0,5 kw. De boete hiervoor is E 35,00.
Ook werd er proces-verbaal opgemaakt voor: het rijden met een zware aanhangwagen zonder in het bezit te zijn van een rijbewijs, een snelheidsovertreding van een automobilist die op de Holwerderweg 86 km/u reed, terwijl daar een maximumsnelheid geldt van 50 km/u. Op de Woudweg waar slechts 30 km/u gereden mag worden bekeurde de agenten twee autmobilisten omdat die 59 km/u en 62 km/u reden. Tot slot kreeg een Duitse automobilist aan de Oranjewal een proces-verbaal omdat hij met een verlopen rijbewijs reed.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.