Jaap Baalbergen
zondag
01
maart

Altijd iets te doen in de Bibliotheek

vr. 21 februari · 16:142020 · 16:14
Locatie: Dokkum
Begin datum: zondag 01 maart 2020 00:00

Bibliotheken Noord Fryslân organiseert diverse lezingen, cursussen en workshops voor jong en oud. Er is altijd iets te doen of te leren. De komende weken heeft Bibliotheek Dokkum de volgende activiteiten op het programma:

Lezing Santiago de Compostella

Elk jaar bezoeken meer dan 2,5 miljoen mensen Santiago de Compostella. Wat bezielt deze mensen? Waarom is de route zo populair? Hoe is het om te pelgrimeren? Marjan van Aken en Jaap Baalbergen liepen en fietsten de Camino en vertellen over hun ervaringen. Deze interactieve lezing met veel mooie beelden geeft volop ruimte tot het stellen van vragen. Aanmelden doe je op ontdekdebieb.nl, door te bellen met 088 165 61 23 of je op te geven bij de balie van jouw bibliotheek.
Bibliotheek Dokkum
Zondag 1 maart 14.00 – 15.30 uur
Gratis toegang

Cursus Maak je eigen fotoboek

Foto’s die tijdens een vakantie of familiefeest worden gemaakt, blijven vaak lang op de camera staan of belanden ongezien op de computer. Vind je dat ook jammer? Maak dan tijdens deze vijfdelige cursus eindelijk dat mooie digitale fotoboek! Meld je voor 28 februari aan op ontdekdebieb.nl, door te bellen met 088 165 61 23 of je op te geven bij de balie van jouw bibliotheek.

Bibliotheek Dokkum
Startdatum: dinsdag 3 maart, 13.30 – 15.00 uur
Prijs: € 32,50 leden / € 45,- niet leden

Cursus Meer doen met de iPad

Wil je meer uit je iPad halen? Kom dan naar de cursus Meer doen met de iPad. Je leert foto’s maken en bewerken, apps downloaden en muziek op je iPad zetten en afspelen. Ook werken met de agenda, herinneringen en contacten zijn onderdelen van deze vierdelige cursus. Aanmelden kan tot 28 februari op ontdekdebieb.nl, door te bellen met 088 165 61 23 of je op te geven bij de balie van jouw bibliotheek.

Bibliotheek Dokkum
Startdatum: donderdag 5 maart 13.30 – 15.00 uur
Prijs: € 25,- leden / € 35,- niet-leden