Anjum ondanks verlies nog steeds kansrijk voor nacompetitie
Kaaskoppen winnen van de vissers
Voor exact 272 betalende bezoekers hebben Kollum en Anjum afgelopen zaterdag aan klantenbinding gedaan. Op sportpark Baensein trad Anjum, zonder vaste waarden als Jelle Visser, Oane Koree en Wessel Dijkstra, de formatie van trainer Atze van der Wijk verrassend onbevangen tegemoet, wat in de 24e minuut resulteerde in de 0-1 door een prachtige omhaal van Stephan Overkempe. Vervolgens hielpen de Anjumers zelf de gastheren weer in het zadel door een foutief uitgevoerde ingooi: Alex van der Veen wist wel raad met dit presentje en soleerde naar de 1-1.
Na de hervatting namen beide ploegen wat gas terug, waardoor pas halverwege de tweede helft weer wat opwinding ontstond toen Joop Pynacker namens de Kollumers het houtwerk boven keeper Krol testte. Dat het “goudhaantje” van Kollum hiermee zijn visitekaartje had afgegeven, bewees hij in de 76e minuut toen hij aanlegde voor de 2-1 en nu wel doeltrof.
Kollum is al zeker van nacompetie-voetbal, Anjum mag nog hopen. Als de Anjumers in de eindrangschikking op de derde plaats staat neemt de ploeg van Wichard de Haan de periodetitel van kampioen Grijpskerk over en door het verlies van Zwaagwesteinde zijn de Anjumers ook nog kansrijk in de strijd om de derde periode.
Voor zowel Zwaagwesteinde (uit tegen VVT) als Anjum (thuis tegen Rottevalle) is het dus aanstaande zaterdag; super-saturday !
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.