Anjum sluit de voorbereiding af met goed gevoel

za. 29 augustus · 00:002009 · 00:00 · Archief RTV NOF

De voorbereidingen op het nieuwe voetbalseizoen zijn nagenoeg ten einde. Komende zaterdag staat de eerste competitieronde van een nieuw voetbalseizoen op het programma.

De voorbereidingen op het nieuwe voetbalseizoen zijn nagenoeg ten einde. Komende zaterdag staat de eerste competitieronde van een nieuw voetbalseizoen op het programma. Na een voorbereiding van vijf weken moeten de Anjumers klaar zijn voor het eerste treffen in en tegen Birdaard. De oefenperiode gaf een wisselend beeld in dubbel opzicht. Ten eerste moest trainer Wietse van der Veen regelmatig puzzelen wat de opstelling betreft. Kaatsen en vakanties gooiden roet in het “voetbaleten”. Elk nadeel heeft z’n voordeel, want daardoor konden jonge Anjumer talenten hun opwachting maken in de hoofdmacht. Misschien door dit gebrek aan ervaring en het feit dat de Anjumers nooit kampioen van de voorbereiding zullen worden, waren de resultaten wisselend. Echter in de laatste voorbereidingsweek leverden de withemden twee puike wedstrijden af.


Ondanks twee verliespartijen tegen respectievelijk de tweedeklassers Buitenpost  (1-0) en Broekster Boys (1-3)  gaf het vertoonde spel hoop voor de toekomst. Echter een zwaluw maak nog geen zomer. Zaterdag zal Anjum alle zeilen moeten bijzetten om de lastige uitwedstrijd tegen Birdaard met een goed gevoel af te sluiten. De wedstrijd begint om 15.00 uur. 


Anjum- Broekster Boys  1-3


57:0-1 Sjoerd Westra


66:0-2 Ettiene Harreman


78:1-2 Pope Bauke Holwerda


86:1-3 Stefan Overkempe 


Scheidsrechter:R.J.Hagenouw,Groningen


Toeschouwers: 165


ONT winnaar van de bekerpoule.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.