Anouska Koster zevende in de Trofee Maarten Wijnants

di. 9 mei · 12:482017 · 12:48 · Bauke

Afgelopen zondag werd Anouska Koster zevende in de Trofee Maarten Wijnants te België. Het was een UCI koers op een omloop van 9 km. Het publiek was in grote getal aanwezig en kon de rensters op de kruising vaak zien doordat de ronde een vorm van een acht had.

Eigen foto's

Afgelopen zondag werd  Anouska Koster zevende in de Trofee Maarten Wijnants te België. Het was een UCI koers op een omloop van 9 km. Het publiek was in grote getal aanwezig en kon de rensters op de kruising vaak zien doordat de ronde een vorm van een acht had.

Het team heeft halverwege de wedstrijd de aanval in gezet, maar werd weer iedere keer terug gehaald. Ze waren maar met 4 rensters, maar zorgde voor een perfecte leadout voor Marianne Vos die het vervolgens keurig afrondde en zo de overwinning opeiste. Anouska finishte daarachter als zevende.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Eigen foto's