ASC niet opgewassen tegen vc Trynwalden
Zaterdag 23 januari stond de eerste competitiewedstrijd na de winterstop voor ASC alweer op het programma, er moest worden afgereisd naar Oentsjerk waar vc Trynwalden, dat over iets wat op een kunstgrasveld lijkt beschikt, de tegenstander was.
Zaterdag 23 januari stond de eerste competitiewedstrijd na de winterstop voor ASC alweer op het programma, er moest worden afgereisd naar Oentsjerk waar vc Trynwalden, dat over iets wat op een kunstgrasveld lijkt beschikt, de tegenstander was.
Na de aftrap die om 14.30 genomen werd, was al snel duidelijk dat ASC niet met aanvallende intenties gekomen was en was het balbezit veelal voor de thuisploeg. Er viel in het eerste bedrijf maar weinig te beleven, ASC wilde niet en Trynwalden kon schijnbaar niet. Pas tegen het einde van de eerste helft was er een eerste echte kans te noteren, niet geheel verrassend was deze voor Trynwalden, maar de doelman van ASC bracht redding.
Zo werd er na een behoorlijk saaie eerste 45 minuten met een 0-0 stand gerust. Na de pauze was het direct raak, bij ASC was men waarschijnlijk nog niet helemaal bij de les, gezien de bijna ongehinderde voorzet die ongeveer net zo ongehinderd binnen kon worden geknikt door Symen Hoekstra. ASC keek nu dus tegen een 1-0 achterstand aan, en moest iets ondernemen om deze ongedaan te kunnen maken. Het defensief ingestelde ASC kon aanvallend eigenlijk maar weinig brengen en bleef hopen op een spaarzame countermogelijkheid.
Zo lang het slechts 1-0 was konden de mannen uit Augustinusga en Surhuizum daar ook op voortborduren, echter op een veld als dat van Trynwalden valt het niet mee om een bal goed te laten vallen en laat staan aannemen. Zo was het nog steeds de thuisploeg die balbezit had en ASC dat niet veel verder kwam dan verdedigen, waarbij het een paar keer geluk had dat het niet al snel 2-0 werd. De 2-0 kwam er toch, voorafgegaan door, laten we het geklungel in de defensie van ASC noemen, was het Thom Stielstra die uiteindelijk eenvoudig kon binnenwerken. Met nog een minuut of 12 op de klok leek de wedstrijd wel beslist gezien de verhoudingen deze middag.
Na 90 minuten stond er dan ook 2-0 voor de thuisploeg op het scorebord, en daar viel eigenlijk niets op af te dingen. De volgende wedstrijd voor een nog altijd ongetraind(omdat het trainingsveld al weken volledig onbespeelbaar of zeg maar gerust onbegaanbaar is) ASC staat gepland op zaterdag 30 januari op eigen terrein tegen WTOC, aanvang 14.00 uur.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.