Automobilist rijdt in op agenten
De politie heeft in de koningsnacht in Leeuwarden twee inzittenden van een auto aangehouden. Agenten reageerden op een melding dat een automobilist gevaarlijk rijgedrag vertoonde
De politie heeft in de koningsnacht in Leeuwarden twee inzittenden van een auto aangehouden. Agenten reageerden op een melding dat een automobilist gevaarlijk rijgedrag vertoonde in het voetgangersgebied in het centrum van Leeuwarden.
Zij zagen de auto met hoge snelheid en zonder verlichting achteruit door de Doelenstraat rijden. De bestuurder reageerde niet op aanroepen en lichtsignalen. De agenten moesten opzij springen om niet door de auto geraakt te worden. Verderop werd de auto tot stoppen gebracht en sprongen er drie mannen uit, die hun weg lopend vervolgden. Twee van hen konden worden aangehouden. Het gaat om een eenentwintigjarige man uit Groningen en een negentienjarige man uit Ternaard. De politie is nog op zoek naar de derde persoon. Onderzoek moet uitwijzen wie van de drie de auto heeft bestuurd. De auto is in beslag genomen.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.