Bedreigingen van klant na controle QR-code Zwemcentrum Kollum

di. 16 november · 12:202021 · 12:20 · Jaap van der Laan

KOLLUM – Bij zwembaden moeten sinds zaterdag zoals bekend ook de QR-code gecheckt worden. Volgens Vincent Gottschalk, eigenaar van Zwemcentrum Kollum gaat dat in 90% van de gevallen goed.

KOLLUM – Bij zwembaden moeten sinds zaterdag zoals bekend ook de QR-code gecheckt worden. Volgens Vincent Gottschalk, eigenaar van Zwemcentrum Kollum gaat dat in 90% van de gevallen goed. Niet in alle gevallen willen de mensen dus meewerken. Maandagmiddag kon een klant van het zwembad in Kollum geen QR-code tonen. Hij wou toch graag naar binnen en eiste zijn geld terug. Zolang hij dat niet kreeg bleef hij binnen staan.

Vervolgens is hierop de politie erbij geroepen. Op Facebook werd een bedreiging geuit om het zwembad plat te branden. Dit bericht is later verwijderd. Voor de bedreigingen heeft de ondernemer aangifte gedaan bij de politie. Er is door de eigenaar ook contact opgenomen met handhaving van de gemeente. “Wij zullen ons aan de regels moeten houden anders zijn wij morgen dicht.”, aldus Gottschalk.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.