[Advertentie]
Bijdrage Prins Bernhard Cultuurfonds voor molens Dongeradeel
di. 5 mei · 00:002009 · 00:00 · Bauke
De Stichting Monumentenbehoud Dongeradeel ontvangt van het Prins Bernhard Cultuurfonds een bijdrage voor de restauratie van twee molens in de gemeente Dongeradeel.
De Stichting Monumentenbehoud Dongeradeel ontvangt van het Prins Bernhard Cultuurfonds een bijdrage voor de restauratie van twee molens in de gemeente Dongeradeel. Voor de restauratie van de molen Eendragt te Anjum werd door het Molen Restauratie Fonds, beheerd door het Prins Bernhardfonds, een bedrag beschikbaar gesteld van achtduizend euro.
Voor de restauratie van molen Zeldenrust in Dokkum is een bijdrage van veertienduizend euro toegezegd. Beide molens maken deel uit van de 26 kerktorens en 7 molens die de Stichting Monumentenbehoud Dongeradeel in haar beheer heeft.
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.