[Advertentie]
Björn Cornelissen wint Dokkum Woudenomloop
za. 17 maart · 00:002001 · 00:00 · Archief RTV NOF
[Advertenties]
Bjorn Cornelissen uit de Axa-ploeg is de winnaar van de ‘Dokkum Woudenomloop door Lauwersland’ van het jaar 2001. Na een 185,1 kilometer lange barre koers door Noordoost-Friesland kwam Cornelissen als eerste over de finish.
Vanwege de barre weersomstandigheden haalden van de 159 startende wielrenners haalden slechts 11 de eindstreep. In een eindsprint met John Talen, de winnaar van vorig jaar, was Cornelissen het snelste.
Radio Noordoost-Friesland deed er de hele dag rechtstreeks verslag van in het programma Rûnwei Sport. Bij de nieuwelingenkoers, die ’s ochtends verreden werd, kwam Tom Stamsnijder als eerste over de eindstreep. Sipke Zijlstra uit Bergum, die vorig jaar nog winnaar was kwam als tweede met zijn wiel over de streep.
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.
[Advertenties]
[Advertenties]