Boom dreigt te vallen op fietspad

ma. 17 februari · 19:392020 · 19:39 · Bauke

 Op de Ids Wiersmastrjitte in Brantgum is maandagmiddag een boom die dreigde te vallen uit voorzorg omgezaagd.

Ate Atema

Op de Ids Wiersmastrjitte in Brantgum is maandagmiddag een boom die dreigde te vallen uit voorzorg omgezaagd. Net na vier uur werd het brandweerkorps van Ternaard gealarmeerd voor een stormschade aan het opgegeven adres.

Een persoon had gebeld vanwege een gevaarlijke situatie, waarbij een boom dreigde om te vallen en op het fietspad en wegdek terecht zou kunnen komen. Een brandweerman met een kettingzaag heeft de boom in zijn geheel naar beneden gehaald en vervolgens in stukken gezaagd. De overige brandweerlieden hebben de takken stuk voor stuk in de berm gelegd.

Nadat de boom compleet in stukken was gezaagd en het fietspad vrij was gemaakt kon de brandweer inpakken en terugkeren naar de kazerne.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Ate Atema