Brand in fietsenhok van school in Dokkum
Zaterdagavond heeft een fietsenhok bij een basisschool aan de Fuldastraat in Dokkum forse schade opgelopen door een felle brand.
Zaterdagavond heeft een fietsenhok bij een basisschool aan de Fuldastraat in Dokkum forse schade opgelopen door een felle brand. Omstreeks 20:20 uur kwam bij de meldkamer het eerste telefoontje binnen van een afval/rommelbrand, direct daarna werd er gemeld dat het brandje in een fietsenhok bleek te zijn, en ook al overgeslagen was na het fietsenhok zelf. De blusgroep van Dokkum werd gealarmeerd en kwam met spoed ter plaatse.
Bij aankomst kwam de brandweer voor een dicht hek te staan, met behulp van een knipschaar werd het hek geforceerd en kon vervolgens de brand snel gedoofd worden. Het fietsenhok heeft door het vuur flinke schade opgelopen. Mogelijk is er sprake van brandstichting, de politie neemt dit in onderzoek.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.