Brandweer Dokkum assisteert bij grote brand Leeuwarden

di. 20 juli · 00:002010 · 00:00 · Archief RTV NOF

De Leeuwarder goederenbank, die gevestigd is in een oud schoolgebouw aan de Brandemeer is in de nacht maandag op dinsdag volledig in de as gelegd door een grote brand.

De Leeuwarder goederenbank, die gevestigd is in een oud schoolgebouw aan de Brandemeer is in de nacht maandag op dinsdag volledig in de as gelegd door een grote brand.
 
Omstreeks half één kwam er een melding bij de brandweer binnen van een brandgerucht aan de Kei. Bij aankomst van het eerste brandweervoertuig was de brand al fors uitslaand, er werd dan ook direct opgeschaald waarop de hoogwerker van Dokkum en een tweede blusvoertuig werden ingezet. Omdat de brand steed verder uitbreide werd het sein ‘grote brand` gegeven waardoor ook het korps van Marssum werd gealarmeerd.
 
De politie heeft het gebouw rondom. Een ter plaatse gekomen ambulance kon al vrij snel weer retour naar de post. De brandweer kon ondanks het vele materieel wat er aanwezig was niet voorkomen dat er weinig van het pand over is gebleven. De oorzaak van de brand is nog onbekend maar brandstichting wordt niet uitgesloten.


© Foto’s: Anton Kappers/ klik hier voor meer foto’s 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.