Brandweer zorgt voor verkoeling in Kollum
KOLLUM – Na een bloedhete dag konden kinderen afkoelen onder metershoge waterstralen. De brandweer uit Kollum zorgde maandagavond in Oostenstein voor een waterfestijn met verrassing een schijmparty.
KOLLUM – Na een bloedhete dag konden kinderen afkoelen onder metershoge waterstralen. De brandweer uit Kollum zorgde maandagavond in Oostenstein voor een waterfestijn en als verrassing een schuimparty.
De oefenavond werd omgezet naar een waterspektakel voor de jeugd. Zeker een paar honderd kinderen en ouders kwamen hier op af. Het zomerweer is heerlijk, maar bij tropische hitte is het gewoon fijn om even af te kunnen koelen.
Wat begon met een bericht op Facebook van de brandweer, groeide uit tot een groot waterfestijn. Deze activiteit was bedacht door de lokale brandweer. Het spuiten met waterkanonnen en het schuimkanon was een groot succes.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.