De Hûnekop filmt clip voor nieuw nummer ‘Bebogeen’
DE WESTEREEN – Aan de Salomon Levystrjitte in De Westereen vonden zondagavond opnames plaats voor de nieuwe videoclip van De Hûnekop. De Friese rockband is bezig met de clip bij het nieuwe nummer Bebogeen. De opnames begonnen eerder op de dag in Noardburgum, waar het erf en de schuur van zanger Emiel Stoffers als filmset werden gebruikt.
Een belangrijke rol is weggelegd voor de 50-jarige Akkelien de Vries uit Noardburgum. Zij reageerde op een oproep op de social media van de band voor een vrouwelijke figurant van rond de vijftig met een kort kapsel en liet haar haar speciaal voor de opnames kort knippen Later werd de productie voortgezet op andere plekken. Zo werd er gefilmd bij Openluchtmuseum De Spitkeet in Harkema en vonden zondagavond opnames plaats aan de Salomon Levystrjitte in De Westereen.
Ook Wegrestaurant Twijzel krijgt een plek in de uiteindelijke videoclip. De komende tijd staan nog meer draaidagen gepland. Bebogeen is geschreven in het ‘Westereens’, de taal die in en rond De Westereen wordt gesproken. Het nummer en de videoclip moeten begin oktober verschijnen. Het lied komt daarnaast op een dubbelelpee met bekende nummers van De Hûnekop.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.