De Hypotheker Dokkum heeft beste website
Je via internet oriënteren op een hypotheek voor een huis?
Dan scoort de website van De Hypotheker in Dokkum veruit het beste…
Je via internet oriënteren op een hypotheek voor een huis?
Dan scoort de website van De Hypotheker in Dokkum veruit het beste en maakt een meerderheid van de aankomende huizenkopers het liefst een afspraak met een hypotheekadviseur van De Hypotheker. Dat blijkt uit onafhankelijk onderzoek van onderzoeksbureau WUA!. Als het gaat om zaken als ‘vindbaarheid’, ‘eerste indruk’ en ‘gebruiksvriendelijkheid’ wordt de website van De Hypotheker (www.hypotheker.nl) als favoriet aangewezen.
WUA! onderzoekt elk half jaar de prestaties van hypotheekaanbieders op het internet. Met een zogenaamde Web Performance Score van 7,8 eindigt De Hypotheker met afstand als eerste. Tweede en derde op de lijst zijn respectievelijk Rabobank (score 6,5) en ABNAMRO (6,1).
“Een prachtig resultaat!”, reageert Sietse van der Meer, vestigingshouder van De Hypotheker in Dokkum. “We werken continu aan onze website om complexe materie als hypotheken begrijpelijk te maken voor consumenten en ervoor te zorgen dat alle informatie toegankelijk en up to date is. De website is een belangrijk middel voor consumenten die zich willen oriënteren op hun persoonlijke mogelijkheden als het gaat om een hypotheek. Dat men daarna ook de voorkeur geeft aan een afspraak met mij of een van mijn collega’s bewijst dat we goed bezig zijn.”
Dit is een reclame: deze tekst is niet geschreven door de RTV NOF redactie.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.