De Westras | Afl. 1 Een echte Fryske tafel

do. 11 maart · 08:562021 · 08:56 · Peter Tromp

BURGUM – In de semi-docu serie van de “Westras” beleven we het leven van de meubelmakers in het bedrijf van Meubelfabriek Westra in het Friese Burgum in de gemeente Tytsjerksteradiel.

Meubelfabriek Westra
RECLAME

BURGUM – In de semi-docu serie van de “Westras” kan een kijkje worden genomen in het leven van de meubelmakers in het bedrijf van Meubelfabriek Westra in het Friese Burgum in de gemeente Tytsjerksteradiel.

Het verhaal gaat over de eigenaar & meubelontwerper Feico Westra, zijn vrouw Sandra mede eigenaar Seye Herke en medewerkers als Robbie, Jeroen, Sybe, Max, Hart en Jeffrey in het Friese meubelmakers bedrijf.

In aflevering 1 van de Westras gaat het verhaal over een restauratie van een “Zwaard” van een Friese schouw, interviews met de klant, en de enthousiasme om het unieke Zwaard in de collectie te nemen. Filmcamera’s dagelijks in het meubelmakers bedrijf, de vele houten tafels en kasten die er worden gemaakt en de bijzondere klanten, maar vooral de typerende mensen die werkzaam zijn in het bedrijf is bijzonder om naar te kijken.

Meer informatie op de site van Meubelfabriek Westra

Dit is een reclame: deze tekst is niet geschreven door de RTV NOF redactie.
RECLAME
Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.