Dinercafe de Zaak wordt Gastrobar/Restaurant de Zaak

wo. 8 juli · 14:102015 · 14:10 · Archief RTV NOF

De Zaak is zeer recent helemaal vernieuwd en verbouwd voor een nieuw te introduceren concept in Noord Friesland; Gastrobar de Zaak. Gastrobar de Zaak is een samenwerking van de huidige eigenaar van de Zaak ( ape Woudman) met Michael Roest van Herberg de Waard van Ternaard.

Eigen foto

De Zaak is zeer recent helemaal vernieuwd en verbouwd voor een nieuw te introduceren concept in Noord Friesland; Gastrobar de Zaak. Gastrobar de Zaak is een samenwerking van de huidige eigenaar van de Zaak (Sape Woudman) met Michael Roest van Herberg de Waard van Ternaard.

‘’We gaan iets totaal anders doen dan de bestaande horeca in Dokkum waaronder ikzelf tot nu toe deed en gewend was’’ aldus Sape Woudman. Michael Roest: ‘’De nadruk komt te liggen op de combinatie van mooie kwalitatief hoogstaande gerechten met mooie wijnen en dranken voor een eerlijke prijs.

De gerechten zullen varieren van € 7,50 tot €12,50 per gerecht, uiteraard kan er gekozen worden voor een 3- of 4-gangen diner of een wisselende special.’’ Dat hiervoor als eerste gekozen wordt voor de Aberdeen angus flank steak (bavette ) zegt genoeg over de culinaire ambities van het drietal.

In de keuken zal Simon Groeneveld, voormalig lid van het Koksgilde Nationaal Jeugdteam van Nederland de gerechten bereiden. Vanaf zaterdag 11 juli zal het nieuwe concept van start gaan, kijk voor meer informatie op Facebook of www.dezaakdokkum.nl

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.