Drie jeugdteams van KV Flamingo’s sleepten het afgelopen veldseizoen het kampioenschap binnen · Foto('s): Eigen foto's
  Eigen foto's

Drie jeugdteams van KV Flamingo’s sleepten het afgelopen veldseizoen het kampioenschap binnen

woensdag 10 juli 2019

Flamingo’s F1 hoefde in 6 wedstrijden maar eenmaal een verlies te incasseren, en eindigde met dat geweldige resultaat solo op de eerste plaats.

Een ander zeer verdiend kampioenschap is dat voor Flamingo’s D2. Waar dit team het in het afgelopen zaalseizoen nog zwaar had, vielen de punten dit veldseizoen als rijpe appels uit de boom. Uit zes wedstrijden werd maar liefst 9 punten gehaald. Door verlies van de grootste concurrent in de laatste competitieronde kwam het kampioenschap voor Flamingo’s D2 als een grote verrassing.

Het laatste kampioensteam is Flamingo’s C1. Hoewel het kampioenschap gedeeld moet worden met KV OKO/BIES, smaakt dit niet minder zoet. Vandaar dat beide teams samen aan de patat gegaan zijn!

C1: achterste rij v.l.n.r. Hendrik Hiemstra (trainer/coach), Milika Poortinga, Thea Hoekstra, Inge Hoekstra, Larissa de Vries, Myrthe Tabak, Sanne de Jong, Hieke Stellema (trainer/coach).
Voorste rij v.l.n.r. Anna Flikkema, Hanne van der Wal, Marije Schat, Lisa Bakker, Aletta Leijendekker.

D2: achterste rij v.l.n.r. Mirian Hoekstra, Ulbe Stellema, Daniëlle Hesselink (trainer/coach), Hester Haverhoek (trainer/coach), Ineke Bosma, Kaj Noordbruis.
Middelste rij v.l.n.r. Rozemarijn Goet, Mirthe Koers, Simone Hoekstra.
Achterste rij v.l.n.r. Daniek Ploegsma en Nikki Veldhuis (afwezig: Fenna Wiegersma en Femke de Jong).

F1: v.l.n.r. Isabella Miedema, Jurrian Veenstra, Elina Wijma (trainer,coach), Thijs Akse, Anneke Broekhuizen (trainer/coach), Djurre Wiersma, Sygrid Klaver, Juna van der Kooi.

Drie jeugdteams van KV Flamingo’s sleepten het afgelopen veldseizoen het kampioenschap binnen · Foto('s): Eigen foto's
Drie jeugdteams van KV Flamingo’s sleepten het afgelopen veldseizoen het kampioenschap binnen · Foto('s): Eigen foto's
  Eigen foto's

Vandaag op de radio

  • 00:00 - 07:00
    Hollandse Nacht
    Nonstop de beste Nederlandstalige muziek.
  • 07:00 - 08:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
  • 08:00 - 09:00
    Goed gestemd
    Geestelijk kinderprogramma.
  • 09:00 - 11:00
    Kerkdienst
    Iedere zondagochtend kunt u luisteren naar een kerkdienst uit onze regio.
  • 11:00 - 14:00
    Weekend Nieuwsshow
    Luchtig lunchprogramma, waarin nieuws en actualiteiten op een toegankelijke manier worden besproken.
  • 14:00 - 16:00
    B en W Show
    B en W Show
  • 16:00 - 18:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
  • 18:00 - 20:00
    Tobias Post
    Tobias Post vult de zondagavond tussen 18:00 en 20:00 op RTV NOF. In het radioprogramma zal hij het weekend goed afsluiten met de nieuwste muziek, muziek uit de regio en nieuw, onbekend talent!
  • 20:00 - 22:00
    RTV Metalcafé
    RTV Metalcaf elke zondagavond 20-22 uur op je radio!
  • 22:00 - 00:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
© 1989 - 2020 RTVNOF · · Regio · Historie · Sport · Ondernemend · Agenda · Uitzending gemist · Contact