DTL wint belangrijke uitwedstrijd, opnieuw verlies ‘De Granaet’

ma. 29 januari · 00:002007 · 00:00 · Archief RTV NOF

In de tweede klasse B van de het KNKV heeft DTL zaterdag uitstekende zaken gedaan door naaste concurrent Vitesse te verslaan.

In de tweede klasse B van de het KNKV heeft DTL  zaterdag uitstekende zaken gedaan door naaste concurrent Vitesse te verslaan.


Na het kansloze verlies van vorige week tegen HHV revancheerden de Hantumers zich in de Drenthe Hal in Beilen met een 9-13 overwinning. Door dit resultaat klimmen de pupillen van de na dit seizoen vetrekkende trainer-coach Sake Krekt naar de vierde stek met 12 punten uit 10 wedstrijden.
De opvolger van Krekt is inmiddels ook bekend: Henk Berkenbosch uit Oosterwolde, op dit moment nog trainer van derde klasser Goorecht uit Hoogezand.


In de vierde klas A lijkt  De Granaet van slag. Na het verlies vorige week tegen MN en W verloren de Dokkumers zaterdagavond opnieuw: in de streekderby tegen het onderaanstaande Wik ’34 uit Damwoude werd het verassend 11-9, waardoor De Granaet de aansluiting met de top dreigt te verliezen.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.