Een gezamenlijk ontbijt doet DTL 1 goed

zo. 11 december · 00:002011 · 00:00 · Archief RTV NOF

Een vroege start voor de DTL-ers dit weekend. Daarom besloten zij om gezamenlijk te beginnen met een goed ontbijt, zodat iedereen volle goede moed de wedstrijd in kon gaan.

Een vroege start voor de DTL-ers dit weekend. Daarom besloten zij om gezamenlijk te beginnen met een goed ontbijt, zodat iedereen volle goede moed de wedstrijd in kon gaan. Met een gevulde maag, een goede warming-up en een positieve voorbespreking gingen de DTL-ers het veld op. Strijdend tegen de bekende tegenstander Oerterp kon het vandaag weer alle kanten op. Dit bleek ook in de eerste helft van de wedstrijd. DTL startte met het eerste doelpunt, maar Oerterp antwoordde hier direct op. De beide partijen bleven dicht bij elkaar. Oerterp steeds met een puntje meer. Tot het eind van de tweede helft. De stand werd gelijk gemaakt (8-8). Toch lukte het Oerterp om met één punt voorsprong de rust in te gaan.

In de pauze een peptalk van de beide coaches. De vechtlust was aanwezig en werd meegenomen naar de tweede helft. De hele ploeg was er klaar voor om de twee punten in eigen zak te houden. Ook in de tweede helft bleven de ploegen dicht bij elkaar om de winst te behalen. Oerterp nam in de eerste helft de voorsprong, maar nu was het de beurt aan DTL. Bij de stand van 11-11 begon DTL het voortouw te nemen. Met steeds één of twee punten nam DTL de leiding. Oerterp bleef DTL steeds  achterna zitten en hielden de druk er goed op. Aan het eind van de tweede helft kon DTL toch een groter gat maken, door verschillende handelingen af te maken. Aan het eind van de wedstrijd wist Oerterp toch nog een puntje mee te pikken, maar daar bleef het ook bij. Het fluitsignaal ging en de eindstand van deze wedstrijd werd 19-16. Twee belangrijke punten erbij en dat er nog maar vele mogen volgen!

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.