Eerste paal twee-onder-een-kapwoningen Trije Terpen
De nieuwe woonwijk “De Trije Terpen” in Dokkum krijgt steeds meer invulling. Vorige maand sloeg bouwgroep Dijkstra Draisma in opdracht van Woningcorporatie..
De nieuwe woonwijk “De Trije Terpen” in Dokkum krijgt steeds meer invulling. Vorige maand sloeg bouwgroep Dijkstra Draisma in opdracht van Woningcorporatie WoonFriesland de eerste paal voor 10 duurzame huurwoningen en 2 koopwoningen.
Deze week gingen de eerste heipalen van de in totaal 12 twee-onder-een-kapwoningen aan de Spriens in Dokkum de grond in. Dit gebeurde onder toeziend oog van Klaas Jellema van aannemingsmaatschappij Jellema uit Dokkum en de eerste gelukkige kopers, familie Hoekstra.
De woningen zijn ontworpen door Adema Architecten en kenmerken zich door een hoge mate van energiezuinigheid, een royale binnenruimte en ruime kavels. Om de woningen in te kunnen delen naar eigen smaak zijn, in overleg met de aannemer, meerdere opties en indelingen mogelijk.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.