Eerste uitje Thuishuis Twinkel
Dinsdagochtend zijn kinderen van kindercentrum Thuishuis Twinkel uit Kollum op kraamvisite geweest bij de lammetjes van de fam.Henstra. De grote loods van fam.Henstra.
Dinsdagochtend zijn kinderen van kindercentrum Thuishuis Twinkel uit Kollum op kraamvisite geweest bij de lammetjes van de fam.Henstra. De grote loods van fam.Henstra. was één grote kraamkamer voor schapen.
En het mooiste voor de kinderen was natuurlijk dat ze die wolbolletjes mochten aanraken en strelen. Met een lach op hun gezicht echt heerlijk! De stal achter stond vol met schapen en de meeste lammetjes zijn inmiddels geboren. Zowel de kinderen als de lammetjes hebben genoten op deze mooie lentedag. De kinderen konden thuis vertellen dat de lente toch echt zijn intrede heeft gedaan.
Mevr. Henstra trakteerde nog op een lekker spekje voor de terugtocht. De fam. Henstra werd bedankt voor de gastvrijheid.
©foto’s: Sake Beerstra
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.