Eerste zilver voor Marijke Groenewoud

di. 17 februari · 17:32 · Omrop Fryslân

ITALIË – De Nederlandse vrouwen grepen dinsdag naast de olympische titel op de ploegenachtervolging. Joy Beune, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud wonnen de afgelopen anderhalf jaar alles, maar verloren in de olympische finale van Canada.

RTV NOF

Het is voor Antoinette Rijpma-de Jong haar tweede zilveren olympische medaille. In 2018 werd ze ook tweede op de ploegenachtervolging met Nederland. Marijke Groenewoud haalde nog nooit een zilveren medaille op de Olympische Spelen. Ze won vier jaar geleden brons op de ploegenachtervolging.

Beide vrouwen komen vrijdag weer in actie: dan rijden ze de 1.500 meter. Groenewoud heeft daarna nog een ijzer in het vuur, ze rijdt zaterdag ook nog de massastart.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.