Eindtournooi Friese Darts Bond in Holwerd

ma. 27 augustus · 00:002001 · 00:00 · Archief RTV NOF

Op zondag 20 mei j.l. organiseerde de Friese Darts Bond haar jaarlijkse eindtoernooi "Het Gesloten Fries". Echter, het MKZ-virus gooide roet in het eten en men kon niet anders dan het toernooi verplaatsen.

Het darttournooi zal nu plaatvinden op 16 september aanstaande. Aan dit toernooi mag iedereen aan mee doen die woonachtig is in Friesland. Men hoeft ook niet lid te zijn van de Friese Darts Bond.

Naar verwachting zullen op dit toernooi tussen de 200 a 300 darters hun pijltjes in het dartbord werpen. Er zal worden gespeeld in vier categorieën: heren, dames, junioren en aspiranten. Tevens wordt een geloot koppel gespeeld.

Als lokatie is dit jaar sporthal De Ynset te Holwerd. Het tournooi begint op 16 september om 12.30 uur.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.