Fabian de Vries (GVV) wint Friese turntitel
Op 24 maart jl. werd er in Lemmer het Frieskampioenschap turnen gehouden voor de niveau´s 14 tot en met 11. Voor Fabian de Vries was het een spannende dag..
Op 24 maart jl. werd er in Lemmer het Frieskampioenschap turnen gehouden voor de niveau´s 14 tot en met 11. Voor Fabian de Vries was het een spannende dag want zijn uitzicht op de Friese titel was wel heel groot. Na de eerste wedstrijd die gehouden werd in Franeker stond hij al bijna drie punten voor op de nummer twee in niveau Benjamin 14. Het doel was dan ook een strakke wedstrijd turnen. Fabian turnde ook een strakke wedstrijd en zag dat beloond worden met een 2e plaats. Uiteindelijk was het genoeg om de voorsprong te behouden waardoor hij de Friese titel in ontvangst mocht nemen. Daarnaast had Fabian zich geplaatst voor de districtsfinale die gehouden wordt op 14 april in Bellingwolde.
Voor Veenwouden kwamen ook Mats van den Berg en Arne molenbuur in actie. Zij turnden instap niveau 12 en vielen daarbij beiden net buiten de top 10 in een sterk deelnemersveld met maarliefst 26 turners. Op het Frieskampioenschap wist Mats de 11e plaats en Arne de 15e plaats te veroveren. Redmer Bijlsma die uitkomt in hetzelfde niveau maar een leeftijdscategorie hoger wist de top 10 net wel te halen. Hij werd 9e van Friesland.
Mauricio Schouwstra en Jesse Alkema die uitkwamen in niveau instap 13 turnden beiden een strakke wedstrijd en mochten zich tevreden stellen met een 7e en 10e plaats in een sterk deelnemersveld van wel 22 turners. Chico Bil, Mindert Turstra en Marco Korporaal Kwamen in hetzelfde niveau uit maar in een leeftijdscategorie hoger. Zij turnden alle drie een nette wedstrijd en zagen dit beloond worden met een 7e , 8e en 11e plaats. Uiteindelijk keerde trainer Jelmer Bil met een tevreden gevoel weer terug naar huis.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.