Feestende Anjummers met praalwagens door Dokkum
Dat het dorpsfeest in Anjum begonnen is zullen diverse inwoners van Dokkum gemerkt hebben. Rond de middag vertrokken een aantal praalwagens vanuit Anjum richting Dokkum.
Dat het dorpsfeest in Anjum begonnen is zal diverse inwoners van Dokkum vrijdagmiddag niet ontgaan zijn. Rond de middag vertrok een aantal praalwagens en gepimpte personenauto’s vanuit Anjum in de richting van Dokkum. Met harde muziek, zang, sirenes, vuurwerk en feestende dorpsbewoners kwam de optocht rond 16.00 uur Dokkum binnen.
Op de Dongeradyk werd een korte plaspauze ingelast en kon men even bijkomen. Enkele feestvierende Anjummers maakten gebruik van de pauze om een praatje te maken met toeschouwers waarbij zelfs een aantal toeschouwers gezellig begonnen mee te dansen. “Een prachtig gezicht en wat een sfeer” waren de woorden van diverse toeschouwers. Na een paar minuten rust gehad te hebben vertrok de stoet weer richting Anjum waar zaterdagavond om 19.00 uur opnieuw in optocht gereden zal worden. Een kort filmpje van de optocht in Dokkum vindt u hieronder.
© Film/Foto’s: Gijsbert Zijlstra
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.