Finales Dantumadielcup 2016-2017
Zaterdag werden de finales om de Dantumadielcup 2016-2017 gespeeld in sporthal De Hoantserid te Feanwâlden. Na het spelen van de voorrondes
Zaterdag werden de finales om de Dantumadielcup 2016-2017 gespeeld in sporthal De Hoantserid te Feanwâlden. Na het spelen van de voorrondes, die begonnen in december, gingen de 2 teams die als hoogste eindigden in hun poule door naar de finales.
Dit jaar bestonden de poules uit:
– JO9 bestaat uit 3 poules, 1 standaardklasse en 2 reserveklasse
– JO11 bestaat uit 3 poules, 1 standaardklasse en 2 reserveklasse
– JO13 bestaan uit 5 poules, 1 standaardklasse en 4 reserveklasse
De dag begon om half negen met de JO9.
Bij de standaardklasse eindigde de finale met penalty’s waarbij Veenwouden JO9-1 als winnaar uit de bus kwam. De reserveklasse werd gewonnen door Broekster Walden JO9-3.
Na de JO9 mochten de JO11 aantreden.
Ook hier werd sportief gespeeld. De standaard klasse werd na penalty’s gewonnen door Veenwouden JO11-1 en de reserveklasse werd gewonnen door Veenwouden JO11-4.
Als laatste mochten de JO13 voetballen.
De standaardklasse werd gewonnen door Broekster Walden JO13-1. De reserveklasse werd gewonnen door Broekster Walden JO13-3. Bij de meisjes werd Broekster Walden MO13-1 na het nemen van penalty’s de winnaar.
Al met al een leuke finaledag waarbij de Dantumadielcup 2016/2017 weer is afgesloten.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.