Foto’s vertellen verhalen in de Garnalenfabriek
PEAZENS-MODDERGAT – Wie staan er op de oude foto’s? Die vraag brachten zondag inwoners en belangstellenden samen in de Garnalenfabriek. Museum ’t Fiskerhúske organiseerde een bijzondere bijeenkomst in de Garnalenfabriek.
Foto’s met herinneringen
Op tafels lagen verschillende foto’s uit de collectie van het museum. Ook werden foto’s op een groot scherm getoond. Vooral de nieuwere beelden riepen veel herkenning op. Bezoekers noemden namen, deelden verhalen en vulden elkaar aan. Zo kwamen veel waardevolle herinneringen boven water.
Veel werk voor de notulisten
Vrijwilliger Taeke Visser en museumdirecteur Hans Groeneweg hadden hun handen vol aan het noteren van alle informatie. De middag was zo succesvol dat het museum plannen maakt voor een vervolg. Via sociale media zal worden gedeeld wanneer de volgende sessie plaatsvindt.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.