Friese les via beeldverbinding vanuit Dokkum
Het Dockinga College in Dokkum gaat lessen Fries verzorgen via een moderne beeldverbinding. Eén docent kan daarmee rechtstreeks lesgeven aan een groot aantal leerlingen.
Het Dockinga College in Dokkum en Bogerman in Sneek gaan lessen Fries verzorgen via een moderne beeldverbinding zo meldt de LeeuwarderCourant. Eén docent kan daarmee rechtstreeks lesgeven aan een groot aantal leerlingen tegelijk, verspreid over de hele provincie.
De docent en de leerlingen zien elkaar op een televisiescherm. De beeldverbinding loopt via het internet en de apparatuur wordt geleverd door Kabel Noord in Dokkum. Het is de bedoeling om op deze manier meer eindexamenkandidaten voor het vak Fries te krijgen, aldus Kabel Noord-directeur Niek Geelhoed.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.