Gedeputeerde Matthijs de Vries trapt campagne over goede autoverlichting af

do. 2 november · 12:472023 · 12:47 · Jaap van der Laan

LEEUWARDEN – Veiligheid vraagt om technisch goede autolampen die op de juiste manier worden gebruikt. Voor dat laatste kunnen bestuurders niet zondermeer afgaan op de moderne techniek. Nog te vaak nemen bestuurders deel aan het verkeer met gebrekkige, vuile of onjuist toegepaste autoverlichting. Om die reden gaf Matthijs de Vries, gedeputeerde verkeersveiligheid donderdagochtend het startsein voor de autoverlichtingscampagne. De campagne wordt ondersteund door ANWB en de Friese autobranche.

Provinsje Fryslân

LEEUWARDEN – Veiligheid vraagt om technisch goede autolampen die op de juiste manier worden gebruikt. Voor dat laatste kunnen bestuurders niet zondermeer afgaan op de moderne techniek. Nog te vaak nemen bestuurders deel aan het verkeer met gebrekkige, vuile of onjuist toegepaste autoverlichting.

Om die reden gaf Matthijs de Vries, gedeputeerde verkeersveiligheid donderdagochtend het startsein voor de autoverlichtingscampagne. De campagne wordt ondersteund door ANWB en de Friese autobranche.

De campagne werd donderdag op het Cambuurplein verzorgd door Matthijs de Vries (ROF-voorzitter en gedeputeerde provincie Fryslân), Kees Terwisscha (Regiomanager Noord-Nederland bij ANWB) en Erik Jager (manager Fleetsales Haaima Hylkema).

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Provinsje Fryslân