VIDEO: Gert Anne van der Bos wint 162ste PC

wo. 29 juli · 17:262015 · 17:26 · Archief RTV NOF

Kaatser Gert-Anne van der Bos afkomstig uit Holwerd heeft met zijn maten Taeke Triemstra en Daniel Iseger de 162ste PC in Franeker gewonnen. De hele woensdag streden de beste mannelijke kaatsers uit onze provincie, in zestien teams van elk drie man om de eer.

Boukje Hendrika Weistra

Kaatser Gert-Anne van der Bos afkomstig uit Holwerd heeft met zijn maten Taeke Triemstra en Daniël Iseger de 162ste PC in Franeker gewonnen. De hele woensdag streden de beste mannelijke kaatsers uit onze provincie, in zestien teams van elk drie man om de eer.  

In een vrij eenzijdige finale versloeg het partuur van der Bos het trio Jan Dirk de Groot (Buitenpost), Renze Hiemstra en Hans Wassenaar met 5-2 en 6-2. Van der Bos werd na afloop ook uitgeroepen tot koning van deze editie van de PC.

De gehele dag werd er door Radio Eenhoorn live verslag gedaan van deze belangrijkste kaatswedstrijd van Fryslân. Dit verslag werd integraal uitgezonden door streekomroep RTV NOF en de omroepen aangesloten bij het Regionaal Mediacentrum Noord en Oost Friesland. Ook werden er video’s gemaakt voor de websites en social media van Radio Eenhoorn.

 

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.