Geslaagd paasbandstoottoernooi in Aldwâld
ALDWALD – Zaterdag 4 april hield Biljartclub Aldwâld haar jaarlijks paasbandstoottoernooi in MFC Hústerwâld in Aldwâld. Er waren 53 deelnemers, afkomstig uit de nabije omgeving, zoals o.a. Dokkum, Driezum, Kollumersweach, Aldwâld en Westergeast. Het toernooi werd gespeeld in een A, B, en een C poule. De A poule is vanaf 2 tot 5, de B poule van 1.01 tot 1,99 en de C poule is van 0-1. Er werden drie ronden gespeeld.
De organisatie was in handen van Jan Rense Visser en Minke Tiny de Vries. Om half 9 ’s avonds werden de uitslagen bekend gemaakt. In Poule A was Henk Boltjes met 103 punten eerste, tweede was Berend Visser met 91 punten en Jan Zuidersma werd derde met 89 punten.
In Poule B was Doede Wiersma eerste met 53 punten, tweede was Siepie de Vries met 50 punten en derde werd Frans Vlak met 48 punten. Poule C had als winnaar Kees Holleman met 44 punten, Riemkje Veenstra werd tweede met 38 punten en Hilbrand Terpstra werd derde met 34 punten.
Het was een erg geslaagd toernooi en zal ongetwijfeld volgend jaar weer georganiseerd worden.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.