Geslaagde tweede Streekmarkt in Ternaard

ma. 31 augustus · 08:00 · Bote Sape Schoorstra

TERNAARD – Zaterdag vond de tweede van de twee Streekmarkten van Ternaard plaats. Bezoekers werden welkom geheten aan de Holwerterweg. Wederom was er veel interesse voor de aangeboden handel. Met de gekochte handel kon men nog genieten van een visje of broodje hamburger op het bankje in het zonnetje. 

Bote Sape Schoorstra

Bezoekers konden genieten van een gevarieerd aanbod aan streekproducten, ambachtelijke lekkernijen en handgemaakte artikelen. Van kaas, honing en vis tot taart, jam, groenten, honingwijn, sieraden en andere mooie producten: er was voor ieder wat wils.

De hele ochtend was het gezellig druk. Er werd geproefd, gekocht en vooral veel gepraat. Mooi om te zien hoe bezoekers elkaar ontmoetten en kennismaakten met de lokale ondernemers en makers. De organisatie kijkt positief terug op de afgelopen twee streekmarkten. Volgend jaar komt er een vervolg op dit jaar zodra de data bekend zijn worden deze via de verschillende kanalen bekend gemaakt.

Heb jij nieuws of een opmerking? Stuur de redactie een WhatsApp.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.

Bote Sape Schoorstra