Muziek, ambacht en lekkernijen vullen kerk van Westergeast
WESTERGEAST – Op zondagmiddag 25 oktober organiseerde Stichting TWA een sfeervolle en veelzijdige bijeenkomst in de kerk van Westergeast. De middag trok een grote groep bezoekers die genoten van een gevarieerd programma vol cultuur, historie en lekkernijen.
Oebele Vries uit Westergeast en kenner van de geschiedenis van de regio, wist de aanwezigen te boeien met een inspirerende lezing over de geschiedenis van de kerken en prominente families in de regio. Flower Power uit Aldwâld zorgde weer voor vrolijke klanken wat zorgde voor een ontspannen sfeer.
Daarnaast was er volop ruimte voor ambacht en creativiteit: Skittering presenteerde een kleurrijke collectie handgemaakte tegeltjes en sieraden. Stef Jorritsma zorgde voor een smaakvolle aanvulling met een selectie heerlijke Italiaanse wijnen. Jakob Jan Bijlstra liet de aanwezigen toepasselijk kerk-bier proeven. Dirk van der Zwaag was aanwezig met zelfgemaakte houten beelden en we mochten voor de stichting enkele houten herten veilen. Ze gingen allemaal met een nieuwe eigenaar naar huis.
Een deel van de opbrengst van de verkoop is naar Stichting TWA gegaan, die zich inzet voor het behoud van de kerkgebouwen in Aldwâld en Westergeast. Bezoekers konden daarnaast een vrijwillige bijdrage doen, waarmee ze het onderhoud van deze historische plekken ondersteunen. Stichting TWA kijkt terug op een geslaagde middag vol verbinding en een betekenisvolle bijdrage voor de Stichting.
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.