Geslaagden Nordwin College Buitenpost · Foto('s): 

Geslaagden Nordwin College Buitenpost

vrijdag 12 juni 2015

Aan het Nordwin College in Buitenpost zijn de volgende leerlingen geslaagd voor het vmbo:

Lwt:

Gerben Huisma, Twijzel; Norma Jeane Mud, Buitenpost; Berend Reitsma, Twijzelerheide; Mark Rinzema, Twijzelerheide; Wynanda Visser, Twijzelerheide; Femme Weening, Warfstermolen.

Bbl:

Sjouke Bosma, Westergeest; Sjoukje Couperus, Eastermar; Lisanne Feenstra, Harkema; Anne de Haan, Eastermar; Anouk Helder, Triemen; Arne Hoekstra, Dokkum; Hendrika Kooistra, Garyp; Peter van der Meulen, Buitenpost; Jan Minnema, Dokkum; Siebrand Postma, Kollumerzwaag; Sieds Prins, Buitenpost; Tessa Wijtzes, Burgum.

Kbl:

Jelke Bakker, Eastermar; Jieldou de Boer, Sumar; Jornie de Boer, Engwierum; Jornie de Boer, Engwierum; Rianne Bos, Buitenpost; Sietse Botma, Morra; Jan van den Broek, Twijzelerheide; Age-Sjoerd Bruining, Kollum; Regina van Dellen, Kollumerzwaag; Anna Lisa Frankes, Westergeest; Marianne de Graaf, Midsland; Janneke Halbersma, Kollum; Sipke Johan Holtewes, Niawier; Marcha Jagersma, Grootegast; Chiel de Jong, Buitenpost; Jesse van Kammen, Kollum; Hanna Kamminga, Augustinusga; Roelie Klaver, Buitenpost; Rijanna Kloosterman, Oudwoude; Iris Marcin, Augustinusga; Tseard van der Mei, Drachtstercompagnie; Harmen van der Meulen, Noardburgum; Thomas Rosier, Kollumerzwaag; Mayra Rottiné, Kollumerzwaag; Egbert Smit, Feanwalden; Siedo Spijkerman, Kollum; Gepke Marin Toonstra, Twijzelerheide; Stefan Veenstra, Kootstertille; Arianne Visser, Buitenpost; Janine de Vries, Kollum; Anneke van der Wal, Noardburgum; Jorn van der Weg, Burgum; Jan Weidenaar, Noardburgum; Menno Westra, Hurdegaryp; Alana Wijma, De Westereen; Arjan Zijlstra, Kollum; Reinier Zijlstra, Twijzelerheide.

Gl:

Pascal Bruinsma, Noardburgum.

Tl:

Miriam Alma, Augustinusga; Harm Bergsma, Jistrum; Jorn Boven, Gerkesklooster; Erwin van den Broek, Noardburgum; Auke Buurmans, Moddergat; Esther Drijfhout, Buitenpost; Gaele Hansma, Surhuisterveen; Paul Hoekstra, Damwâld; Wietse Jagersma, Drogeham; Silva van der Laan, Kollum; Anna-Margriet Loonstra, Surhuizum; Melissa Luitjes, Hurdegaryp; Eveline van Omme, Morra; Amy Riemersma, Burum; Janita Rispens, Morra; Keimpe Schepers, Burgum; Inge Steigstra, Buitenpost; Aaltsje Talma, Wierum; Tabina Terpstra, Kollumerzwaag; Ebe Jan Visser, Damwâld; Hendrike Vogel, Augustinusga; Folkert de Vries, Twijzelerheide; Jelmer Jacob de Vries, Kollum; Sijtske de Vries, Kollum.

VANDAAG OP DE RADIO

107.0 - 107.3 - 105.8 FM
  • 00:00 - 07:00
    Hollandse Nacht
    Nonstop de beste Nederlandstalige muziek.
  • 07:00 - 08:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
  • 08:00 - 09:00
    Goed gestemd
    Geestelijk kinderprogramma.
  • 09:00 - 11:00
    Kerkdienst
    Iedere zondagochtend kunt u luisteren naar een kerkdienst uit onze regio.
  • 11:00 - 14:00
    Weekend Nieuwsshow (Herh.)
    Luchtig lunchprogramma, waarin nieuws en actualiteiten op een toegankelijke manier worden besproken.
  • 14:00 - 16:00
    Runwei Sport
    Het sportprogramma van RTV NOF met live verslag van alle sporten uit Noordoost-Friesland. Naast voetbal ook veel aandacht voor korfbal, volleybal, basketbal, kaatsen meer.
  • 16:00 - 18:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!
  • 18:00 - 20:00
    Tobias Post
    Tobias Post vult de zondagavond tussen 18:00 en 20:00 op RTV NOF. In het radioprogramma zal hij het weekend goed afsluiten met de nieuwste muziek, muziek uit de regio en nieuw, onbekend talent!
  • 20:00 - 22:00
    RTV Metalcafé
    RTV Metalcaf elke zondagavond 20-22 uur op je radio!
  • 22:00 - 00:00
    RTV NOF Nonstop
    Nonstop de lekkerste muziek van nu en toen op jouw streekomroep!

VANDAAG OP DE RADIO

105.0 - 107.8 FM
© 1989 - 2022 RTVNOF · Contact · Tip de redactie · Disclaimer · Privacy Statement RTV NOF · Vrijwilliger worden? · Externe Radio