Gewonde bij eenzijdig ongeval op Ljouwerterdyk
Maandagavond is een persoon gewond geraakt aan de Ljouwerterdyk (N357) ter hoogte van Blija. Het slachtoffer was met zijn voertuig in de berm gekomen en raakte in de sloot.
Maandagavond is een persoon gewond geraakt aan de Ljouwerterdyk (N357) ter hoogte van Blija. Het slachtoffer was met zijn voertuig via de linkerrijbaan in de berm terecht gekomen waarna hij vervolgens in een naastgelegen sloot tot stilstand kwam. Zowel de politie, ambulance en brandweer van Ferwerd kwamen ter plaatse.
Bij aankomst bleek het slachtoffer al uit de auto te zijn welke opgevangen was in een voorbijkomende lijnbus. Het slachtoffer is met onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis in Dokkum. Hoe het ongeval kon gebeuren is (nog) niet bekend. Een bergingsbedrijf heeft de auto geborgen.
© Foto’s: Robert Jan Boonstra
Stuur je tip, video of foto's naar:
0511-441202 of nieuws@rtvnof.nl.